Rj logo 2024 rgb 400 r
Javad mozaffari fard

مجله فناوری و زندگی رندرجت

کانال رندرجت با هدف ارایه سریع و بی حاشیه اخبار و فناوری های روز و همینطور بررسی محصولات نرم افزاری و سخت افزاری در زمینه آی تی به وجود اومده و توی این راه سعی داره با روشی گویا، جذاب و خودمونی اطلاعات مفید و به درد بخوری رو در اختیار بیننده و شنوندش قرار بده.

توی رندرجت خبری از سیاست، اعتقادات مذهبی و یا موضوعات مربوط به فرهنگ ها و یا اقوام نیست. این کانال اساسا هدفش بالا بردن سطح دانش عمومی و فنی افراد در زمینه آی تی بر بستر اینترنته.

ممکنه به مرور زمان سمت و سوی محتوای تولیدی ما بر اساس بازخوردها و نیاز بیننده ها تغییر کنه، که اجتناب ناپذیره و تلاشمون رو میکنیم تا با تولیدات بیشتر و بهتر در زمینه های مختلف سلایق و نیازهای بیشتری رو پاسخگو باشیم.

بی شک پشتیبانی شما دوست گرامی با لایک ویدیوها و سابسکرایب کانال، ما رو توی بهبود عملکرد فنی، کمی و کیفی ویدیوها یاری میکنه. حتما ویدیوهای رو با دوستانتون هم به اشتراک بگذارید.

 

جواد مظفری

مرکز طراحی رندرجت

رندرجت در سال 1386 برای فعالیت در زمینه های معماری، طراحی داخلی و گرافیک راه اندازی شد. به مرور زمان رندرجت با توجه به تخصص های مورد نیاز و توانمندی های موجود تصمیم به تولید محتوای آموزشی و فناوری هم کرده است.

تجربه، دانش روز و مهارت در زمینه‌های مختلف طراحی را در زمانی کوتاه، کیفیتی عالی و قیمتی منصفانه در اختیار شما قرار می‌دهیم.

افتخار ما رضایت صدها مشتری در زمینه‌های مختلف طراحی است که با کیفیت و کمیتی مناسب سفارش خود را در زمان مقرر دریافت کرده‌اند و رندرجت را به عنوان پشتیبان و مشاور همراه خود داشته‌اند.

رندرجت با هدف ارایه خدمات طراحی به صورت غیر حضوری و کمک به کاهش ترافیک و مصرف انرژی و زمان تاسیس شده و تمامی سرویس ها و خدمات ارایه شده به صورت آنلاین است و به عنوان حمایت از طبیعت از هر گونه نامه نگاری و ارایه فاکتور فیزیکی و کاغذی معذوریم.

همکاری

آماده همکاری با معماران، طراحان داخلی، استودیوها، شرکت ها و برندها هستم.

مالکیت مادی و معنوی

هرگونه نمونه برداری از طرح ها و محتوای رندرجت بدون مجوز کتبی از جواد مظفری، پیگرد قانونی خواهد داشت


درباره مرکز طراحی رندرجت